Next Business Day (NBD) záruky


Pro ANAFRA servery poskytujeme rozšířené záruky typu NBD (next-business-day). Záruky např. v režimu on-site (u zákazníka) aktuálně držíme na stovky serverů v České republice, na Slovensku či dalších Evropských zemích.

Specifikace rozšířených záručních podmínek, které je možné zvolit k serverům Supermicro:

Název záruky Délka záruky Kontakt Popis záruky
Prodloužená 3 - 5 let 8/5 Reklamace probíhá standardně dle zákona do 30 dnů.
NBD v autorizovaném servisním středisku 2 - 5 let 8/5 Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v našem servisním středisku.
NBD on-site 2 - 5 let 8/5 Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR.
NBD on-site pro IT 2 - 5 let 24/7 Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka. Služba je výhodná z důvodu telefonické dostupnosti 24 hodin denně s možností ihned diagnostikovat vzniklou závadu, čímž je zajištěn správný výběr náhradních komponent pro její efektivní vyřešení.
Mission critical pro IT 2 - 5 let 24/7 Servisní zásah během 24 hodin od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka.
Mission critical 4h pro IT 2 - 5 let 24/7 Servisní zásah s vyřešením závady do 4 hodin od nahlášení, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka.
Mission critical pro EU 2 - 5 let 24/7 Servisní zásah během 24 hodin od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba nevyžaduje žádné úkony ze strany zákazníka.
Mission critical 4h pro EU 2 - 5 let 24/7 Servisní zásah s vyřešením závady do 4 hodin od nahlášení, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba nevyžaduje žádné další úkony ze strany zákazníka.