S koncem roku přichází i doba, kdy se firmy snaží „utratit“ poslední volné prostředky z rozpočtů určených na nové technologie. V posledních letech se tyto nákupy odsouvají na co nejzazší dobu směrem ke konci roku, což sebou přináší i možná rizika.

Na trhu působíme již 13 let a víme, že v měsíci listopadu a prosinci stavby serverů vzrostou o zhruba 40% nad průměr zbytku roku. Každý rok se pro Vás snažíme udělat maximum, tak abyste své zboží dostali do Vánoc, nicméně ne vždy je to pouze na nás.

Chtěli bychom na Vás proto apelovat, abyste objednávky nenechávali na poslední chvíli. Velkým náporem v jeden čas se může stát, že potřebné zboží nebude u dodavatelů skladem, což je bohužel vzhledem k náporu objednávek poměrně běžná praxe.

Pokud chce jistotu, že Vám server dodáme do Vánoc, zadejte objednávku optimálně do 6.12., do tohoto termínu server s největší pravděpodobností dodáme ještě v roce 2019.

Bez obav, každý rok jsme zvyklí si před koncem roku trochu více máknout tak, aby všichni zákazníci byli spokojení. Připravili jsme pro vás také infografiku procesu nákupu serveru a proč je potřeba objednat včas: