E-shop


Díky tomu, že jsme jediným integrovaným systémovým integrátorem technologie Supermicro v České republice, jsme schopni zajistit bezkonkurenční ceny, oficiální podporu přímo od Supermicro a rychlé dodací lhůty. Všechny tyto výhody z nás dělají správnou volbu pro koupi nového serveru.

Supermicro servery

Serverové sestavy Supermicro kombinují nekompromisní kontrolu kvality komponentů a nejlepší poměr cena/výkon. Společně s rozmanitou variací sestav a excelentní historií to ze Supermicro dělá správnou volbu.

Zobrazit více

Pevné disky HDD a SSD

V naší nabídce naleznete serverové HDD a SSD všech typů. Pokud nevíte, jaký pevný disk je pro Vás nejvhodnější, neváhejte se obrátit na naše kvalifikované specialisty, kteří Vám s výběrem vhodného pevného disku rádi pomohou.

Zobrazit více

Skříně (chassis)

Chassis či skříně se vyznačují především kvalitním tepelným designem, díky kterému zchladíte své servery na maximum. Serverové case Supermicro si díky svým konstrukčním výhodám rychle zajistily pověst lídra v konstrukci šasi.

Zobrazit více

ASUS servery

Serverová řešení ASUS dávají zákazníkům na výběr s velmi široké palety serverových technologií postavených na platformě AMD a Intel. V portfoliu můžeme najít IoT zařízení, mainstream servery, workstations a velmi výkonná enterprise řešení. Jako systémový integrátor s přidanou hodnotou Vám rádi pomůžeme se v širokém portfoliu řešení zorientovat.

Zobrazit více

ASRock servery

Serverová řešení ASRock s výkonem a spolehlivostí enterprise třídy nabízejí bezkonkurenční cenu, avšak jsou konstruovány, aby zvládala nejnáročnější aplikace, díky svému nadstandardnímu výkonu a škálovatelnosti. Tyto univerzální, ale i specializované serverové technologie zahrnují řešení pro všeobecné použití, servery s optimalizovaným úložištěm a zátěží pro síťová zařízení.

Zobrazit více

GIGABYTE servery

Serverová řešení Gigabyte jsou typická svou kompaktností, vysokým výkonem a snadnou údržbou. Díky jednoduchosti konstrukce a kompatibilitě s různými virtualizačními platformami lze prostřednictvím těchto serverů poskytovat vysoký výkon při nízké latenci pro širokou škálu soudobých moderních technologií.

Zobrazit více

Fujitsu servery

Společnost Fujitsu poskytuje zákazníkům praktická řešení pro servery, úložiště a sítě, které umožňují rychlou implementaci osvědčených a snadno použitelných systémů. Zároveň organizacím dávají možnost vertikální i horizontální škálovatelnosti a inovace vlastní IT infrastruktury.

Zobrazit více