Články


Trápí Vás nedostatečný rozpočet pro nákup nových technologií?

Pakliže jste uživateli serverů značek DELL, HP, Cisco, Lenovo nebo Huawei, je tento článek o optimalizaci investic do IT právě pro Vás.

Zobrazit více

Home Office a vzdálené připojení zaměstnanců z domova k firemním datům

Aktuálně firmy opět řeší možnost připojení zaměstnanců z domova k firemním datům a to jak k informačnímu systému, tak dokumentům. Problém s připojením může být způsoben řadou faktorů a u každé firmy mohou být jiné. Níže popisujeme nejčastější výzvy a přinášíme tipy jak je řešit.

Zobrazit více

ANAFRA chrání Vaše IT proti kyberhrozbám

Jsme partnerem ESET a před novým rokem přinášíme licence za zvýhodněné ceny.

Zobrazit více

Virtuální Privátní Servery od ANAFRA

aneb Čím je ANAFRA VPS jiná (a lepší) než většina VPS na trhu

Zobrazit více

Navštívili jsme Supermicro EMEA Innovate v Berlíně 11. 10. 2019

Náš tým se 11. 10. 2019 zúčastnil Supermicro konference pořádané v Berlíně. Supermicro pozvalo odborníky ze svých Amerických i Evropských řad, aby více než 600 zúčastněným Supermicro partnerům, včetně ANAFRA týmu, odhalili novinky.

Zobrazit více

Cesta nového serveru k Vám

Cestu nového serveru k Vám jsme znázornili v přehledné infografice.

Zobrazit více

Nové AMD EPYC ™ řada 7002 – základ nových systémů

Společnost Supermicro v srpnu 2019 představila svou první rodinu z nové H12 generace A+ Serverů optimalizovaných tak, aby poskytovaly novou úroveň integrace a vynikající výkon pro moderní datová centra s procesory AMD EPYC ™ 7002.

Zobrazit více

Oprava grafické karty v troubě se nezdařila

Napilno měli o Velikonočním pondělí dobrovolní hasiči z Rožnova pod Radhoštěm, kteří byli vyslání ke kontrole panelového bytu, ze kterého se linul hustý dým. Ukázalo se, že obyvatel bytu nepřipekl beránka či mazanec, ale grafickou kartu, kterou se pokoušel opravit.

Zobrazit více

Supermicro SUPERO - C7Z370-CG-IW Z370 mini-ITX motherboard

Herní série SUPERO společnosti Supermicro se soustředí na to nejdůležitější pro profesionály, hráče a kohokoliv, kdo hledá kvalitní robustní základní desku. Základní desky herní série SUPERO nabízí excelentní výkon snoubící se s nekompromisní spolehlivostí.

Základní deska MBD-C7Z370-CG-IW s paticí 1151 pro procesory Intel Core i3/5/7 osmé generace nabízí plný herní výkon v minimálním formátu. Dva M.2 osaditelné sloty, zabudovaná zvuková karta, PCIex16 slot, Intel Z370 chipset, podpora DIMM modulů o frekvenci až 3733 MHz a RGB osvětlení – to je C7Z370-CG-IW!

Zobrazit více

Supermicro SuperMinute — Supermicro MicroBlade

Supermicro přináší multinode řešení pro maximální hustotu a výkon, které radikálně redukuje serverovou stopu v datacentru. Až 14 blade serverů, tzv. "žiletek" ve 3U formátu nebo 28 v 6U formátu. Podpořeny výkonem procesorů Intel řad Xeon D-1500, E3-1200, E3-1500, E5-2600 a nových E-2100 při operační paměti až 256 GB v jedné žiletce. V porovnání s 1U servery šetří MicroBlade až 95% místa v rackové skříni. Zde začíná evoluce.

Zobrazit více

Supermicro SuperMinute — Supermicro BigTwin

Supermicro BigTwin X11 architektura s nekompromisním designem se stává nejvýkonnější 2U multi node platformou. Nabízí podporu nejvýkonnějších škálovatelných Intel Xeon procesorů s možností výběru mnoha vysoce výkonných úložišť včetně all-flash NVMe storage.

Zobrazit více

Vánoční dárek od Anafry

Ač to tak skrze všechen ten hardware nevypadá, společnost ANAFRA vyrostla na službách a i v rámci toho bychom Vám rádi jako vánoční dárek od nás dali na tři měsíce VPS zdarma.

Zobrazit více

Supermicro SuperMinute — 1U GPU řešení

Supermicro 1U GPU servery nabízí unikátní systém proudění vzduchu, díky kterému nedochází k přehřívání komponentů. Pomocí PCI-e sběrnice třetí generace spolu GPU a CPU komunikují s velice nízkou odezvou.

Zobrazit více

Nový hardware do konce roku

S koncem roku přichází i doba, kdy se firmy snaží „utratit“ poslední volné prostředky z rozpočtů určených na nové technologie. V posledních letech se tyto nákupy odsouvají na co nejzazší dobu směrem ke konci roku, což sebou přináší i možná rizika.

Zobrazit více

Kompletní serverová řešení od Anafra

Každá firma potřebuje serverovou technologií řešit různé problémy a výzvy. V tomto článku Vás budeme seznamovat s věcmi, se kterými jste možná ani nevěděli, že dokáže Anafra pomoct. Tento článek je přesně jako Vy, jako my. Jeho účelem je se neustále vyvíjet, zlepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám a tomu, co se zrovna děje.

Zobrazit více

Supermicro A+, AMD servery Supermicro

AMD a Supermicro spolupracují již po několikáté na vývoji nové serverové platformy a jejich úspěšné partnerství trvá již více než 10 let. Díky uvedení nového procesoru EPYC od společnosti AMD mohly obě společnosti realizovat robustní plán na pokrytí celého segmentu serverového trhu, který kombinuje ty nejmodernější technologie a léty prověřenou spolehlivost.

Zobrazit více

Výběrové řízení na servery pro Českou pirátskou stranu

Dnešní referencí bychom Vám chtěli ukázat přidanou hodnotu Supermicro serverů v zakázkách, kde je kladen důraz na co nejvyšší výkon a kapacitu při daném rozpočtu. U podobných výběrových řízení se většinou setkáváme s konkurenčními servery značek DELL, HP a Fujitsu, kde si zákazník připlácí za značku a přitom ztrácí výhody otevřené platformy.

Zobrazit více

Supermicro slaví 25 let růstu a inovací

Supermicro vyrostlo ze start-upové společnosti v Silicon Valley na multimiliardový korporát a dostalo se na žebříček Fortune 1000. Založení společnosti jakožto dodavatele předních enterprise řešení pro serverová a datová centra stále vykazuje pozoruhodný a konzistentní růst již čtvrt století. Za posledních 10 let Supermicro dosáhlo šestinásobného růstu v obratu a od založení vykazovalo zisk.

Zobrazit více

Proč kontaktovat svého obchodníka

Ve světě moderních technologií není jednoduché se v široké nabídce všech těch výrobců vyznat, a pro sortiment Supermicra to platí dvojnásob. Jistě si řeknete – potřeboval bych někoho, na koho se můžu obrátit, někoho, kdo je v dané problematice kovaný a kdo je schopen mi poradit i se složitými detaily.

Zobrazit více

Supermicro Ultra Server

Supermicro Ultra Servery jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejvyšší výkon, flexibilitu a škálovatelnost. Zákazníkům splní ty nejnáročnější požadavky na moderní IT Enterprise systém.

Zobrazit více