Články


Qumulo by ANAFRA — zjednodušte svá nestrukturovaná data, kdekoliv, kdykoliv

Jak roste digitální prostředí, rostou i nestrukturovaná data, a to bezprecedentní rychlostí. Od dokumentů a obrázků po obsah sociálních médií a mnoha dalších dat se zvládnutí tohoto digitálního přílivu stalo velkou výzvou pro organizace všech velikostí. Qumulo stojí v čele této nové éry a nabízí řešení nové generace pro zjednodušení ukládání a správy nestrukturovaných dat. S inovativními a flexibilními možnostmi nasazení umožňuje Qumulo podnikům využít svá data, ať už se nachází kdekoli (ve vašem datacentru, edge-based virtuálních strojích i v public cloudu: AWS, Azure, a/nebo GCP) a zajistit tak dostupnost, bezpečnost a efektivitu ve světě, který je stále více řízen informacemi a daty.

Zobrazit více

TZ - ANAFRA GRAND OPENING 2023

Servery dnes vytápí bývalý brownfield v centru města.

Zobrazit více

Jak si vybrat nejvhodnějšího dodavatele cloudových služeb

Ukládání dat do cloudu je v dnešní době čím dál více rozšířenější způsob, jak uchovávat data. Kromě jednotlivců, kteří jej požívají již téměř automaticky, do něj míří z nejrůznějších důvodů i firmy. Jak si správně vybrat dodavatele cloudových služeb?

Zobrazit více

Jak správně zálohovat firemní data

Data dnes patří mezi nejdůležitější vlastnictví firem, a proto by jejich ochraně měla být věnována dostatečná pozornost. Zálohovat data dnes již nelze jenom tím, že si je jednou týdně nakopírujeme na přenosný disk do šuplíku. Nebezpečí pro ně totiž nepřichází pouze v podobě fyzického selhávání datových polí, ale je nutné počítat i s možností lidského selhání, softwarové chyby, útoku ransomwaru, hackerského napadení nebo třeba i neoprávněného zásahu státních složek.

Zobrazit více

Průmysl 4.0 se Supermicro

Zvýšení automatizace továrny přináší příležitosti k dosažení nové úrovně efektivity. Monitorování procesů, nepřetržitá diagnostika, sledování zásob a robustní zabezpečení zajistí trvalý provoz výrobních linek. Inteligentní systémy se postarají o kontrolu kvality. Pracovníci budou k instalaci, údržbě a modernizaci zařízení využívat rozšířenou a virtuální realitu. I to je Průmysl 4.0.

Zobrazit více

Inteligentní maloobchod díky serverům Supermicro

Maloobchodníci a pohostinství mají příležitost propojit své prodejní prostory a restaurace s inovativními technologiemi k vytvoření jedinečných a hodnotných zkušeností zákazníků. A během toho využívat nové systémy k optimalizaci zásob a provozu.

Zobrazit více

Jak zpracováváme vaše objednávky serverů

Každou nabídku pro vás ušijeme na míru dle individuálních požadavků a specifikací tak, abychom vám zajistili co nejlepší cenu a optimální výkon. Samozřejmostí je i možnost rozšířených NBD záruk.

Zobrazit více

Servery ASUS v nabídce společnosti ANAFRA

ANAFRA, oficiální distributor a systémový integrátor značek Supermicro a ASUS, jediná společnost na českém, slovenském a polském trhu poskytující oficiálně NBD (Next Business Day) záruky, zařadila do své nabídky kompletní portfolio serverů ASUS.

Zobrazit více

Trápí Vás nedostatečný rozpočet pro nákup nových technologií?

Pakliže jste uživateli serverů značek DELL, HP, Cisco, Lenovo nebo Huawei, je tento článek o optimalizaci investic do IT právě pro Vás.

Zobrazit více

Home Office a vzdálené připojení zaměstnanců z domova k firemním datům

Aktuálně firmy opět řeší možnost připojení zaměstnanců z domova k firemním datům a to jak k informačnímu systému, tak dokumentům. Problém s připojením může být způsoben řadou faktorů a u každé firmy mohou být jiné. Níže popisujeme nejčastější výzvy a přinášíme tipy jak je řešit.

Zobrazit více

ANAFRA chrání Vaše IT proti kyberhrozbám

Jsme partnerem ESET a před novým rokem přinášíme licence za zvýhodněné ceny.

Zobrazit více

Virtuální Privátní Servery od ANAFRA

aneb Čím je ANAFRA VPS jiná (a lepší) než většina VPS na trhu

Zobrazit více

Navštívili jsme Supermicro EMEA Innovate v Berlíně 11. 10. 2019

Náš tým se 11. 10. 2019 zúčastnil Supermicro konference pořádané v Berlíně. Supermicro pozvalo odborníky ze svých Amerických i Evropských řad, aby více než 600 zúčastněným Supermicro partnerům, včetně ANAFRA týmu, odhalili novinky.

Zobrazit více

Cesta nového serveru k Vám

Cestu nového serveru k Vám jsme znázornili v přehledné infografice.

Zobrazit více

Nové AMD EPYC ™ řada 7002 – základ nových systémů

Společnost Supermicro v srpnu 2019 představila svou první rodinu z nové H12 generace A+ Serverů optimalizovaných tak, aby poskytovaly novou úroveň integrace a vynikající výkon pro moderní datová centra s procesory AMD EPYC ™ 7002.

Zobrazit více

Oprava grafické karty v troubě se nezdařila

Napilno měli o Velikonočním pondělí dobrovolní hasiči z Rožnova pod Radhoštěm, kteří byli vyslání ke kontrole panelového bytu, ze kterého se linul hustý dým. Ukázalo se, že obyvatel bytu nepřipekl beránka či mazanec, ale grafickou kartu, kterou se pokoušel opravit.

Zobrazit více

Supermicro SUPERO - C7Z370-CG-IW Z370 mini-ITX motherboard

Herní série SUPERO společnosti Supermicro se soustředí na to nejdůležitější pro profesionály, hráče a kohokoliv, kdo hledá kvalitní robustní základní desku. Základní desky herní série SUPERO nabízí excelentní výkon snoubící se s nekompromisní spolehlivostí.

Základní deska MBD-C7Z370-CG-IW s paticí 1151 pro procesory Intel Core i3/5/7 osmé generace nabízí plný herní výkon v minimálním formátu. Dva M.2 osaditelné sloty, zabudovaná zvuková karta, PCIex16 slot, Intel Z370 chipset, podpora DIMM modulů o frekvenci až 3733 MHz a RGB osvětlení – to je C7Z370-CG-IW!

Zobrazit více

Supermicro SuperMinute — Supermicro MicroBlade

Supermicro přináší multinode řešení pro maximální hustotu a výkon, které radikálně redukuje serverovou stopu v datacentru. Až 14 blade serverů, tzv. "žiletek" ve 3U formátu nebo 28 v 6U formátu. Podpořeny výkonem procesorů Intel řad Xeon D-1500, E3-1200, E3-1500, E5-2600 a nových E-2100 při operační paměti až 256 GB v jedné žiletce. V porovnání s 1U servery šetří MicroBlade až 95% místa v rackové skříni. Zde začíná evoluce.

Zobrazit více