Naše případové studie a reference


Od roku 2006 jsme přijali odpovědnost za řadu skutečně zajímavých projektů. Usilovně se snažíme odlišit od společností, které pouze „přeprodávají“ jednotlivé komponenty, a dát svým zákazníkům tu nejlepší pre-sales i after-sales podporu. Jsme našim zákazníkům partnerem, který se o jejich IT postará od A po Z. Ať už se jedná o serverové technologie Supermicro, ASUS, ASRock Rack, TYAN či jiné serverové technologie, serverové a cloudové služby, správu IT, zakázkový vývoj software či implementaci ERP HELIOS iNuvio, jsme tou správnou volbou mnoha spokojených zákazníků jak v ČR, tak mimo ni. Ročně dodáme jednotky tisíc sestavených a zahořených serverů do osmdesáti zemí světa.

Považujeme se za odborníky s cennými zkušenostmi v oboru informačních technologií a z toho pro nás vyplývají i závazky, které pro naše zákazníky chceme vždy dodržet k jejich maximální spokojenosti.

Co nabízíme?

  • pomoc při návrhu konkrétního řešení na míru (pre-sales podpora)
  • profesionální realizaci včetně související technické podpory
  • široký výběr NBD záruk a servisních služeb
  • after-sales podpora
  • věrnostní programy a distributorské ceny pro stálé zákazníky
  • vysoce dostupné cloudové služby a provoz dedikovaných serverů
  • implementaci ERP HELIOS iNuvio
  • IT outsourcing a kompletní správu IT
  • Zakázkový vývoj software a webů

Níže si vám dovolujeme představit některé z našich dlouhodobě spokojených zákazníků. Nyní už je to jen na vás, neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více o společnosti ANAFRA.


Jak zákazník převedl servery svých společností do cloudu

Společnost RIQ Investments a.s. nás oslovila z důvodu poptávky po cloudových službách. Holding RIQ Investments měl ve svém portfoliu firmy, které měly již zastaralý server. Vedení firmy se rozhodlo, že informační systémy všech těchto firem převedou do cloudu a budou tak sdružovat data firem na jednom místě.

Zobrazit více

Jak zákazníkovi rozšiřujeme služby v návaznosti na jeho potřeby

Se společností Solartec FM s.r.o.  spolupracujeme v oblasti IT řadu let, objem poskytovaných služeb se stále navyšuje, v návaznosti na růst firmy.

Zobrazit více

Jak zákazníkovi zajišťujeme kompletní IT

Společnost PROROK SPORT, s.r.o. se stala našim zákazníkem poté, co nebyla spokojena se současným dodavatelem IT. Společnost PROROK SPORT velmi rychle roste v oblasti prodeje sportovního zboží přes eshop. Tomu neodpovídal stav IT.

Zobrazit více

Jak zákazníkovi šetříme peníze za spotřebu elektrické energie

Se zákazníkem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti dodávky serverového hardware. S výstavbou vlastního datacentra, splňujícího TIER 3 specifikaci, jsme oslovili naše stávající zákazníky s možností využití housingu za zvýhodněnou cenu přímo u nás. Pro naše zákazníky jsme s dodavateli el. energie vyjednali velmi výhodné ceny — el. energie je přeci jen velmi významná část ceny za housing a garance ceny po celý rok 2022 je velkou přidanou hodnotou. 

Zobrazit více

Dodávka specializovaných serverů — Fyzikální ústav AV ČR, ELI Beamlines

ELI Beamlines v Dolních Břežanech je nejdražší výzkumné středisko v Česku. Takřka přesně tři roky od zahájení stavby v něm začíná vědecký výzkum. Vznik ELI (tedy Extreme Light Infrastructure) bude stát zhruba 6,8 miliardy korun, klíčovou součástí bude nejintenzivnější laser na světě.

Zobrazit více

Serverovna - MFF UK

V listopadu 2015 společnost ANAFRA předala Univerzitě Karlově celkem 22 serverů v osmi různých konfiguracích. Jednalo se velmi rozmanité konfigurace zahrnujících především deset serverů 1U koncepce, osazených jedním i dvěma procesory, SSD disky, 128GB RAM a SFP+ konektivitou.

Zobrazit více

HVFree.net — Zakázka

Společnost Hvfree.net patří k největším poskytovatelům internetu přes wi-fi přístupové body v Rožnově pod Radhoštěm a okolí. Působení na trhu této společnosti se datuje již od roku 2004, kdy byla založena jako nezisková organizace s ideou co největšího rozšíření rychlého internetu i do hůře přístupných oblastí.

Zobrazit více

Serverovna na klíč

Provoz každého soudobého projektu vyžaduje masivní podporu informačních technologií. U projektu s cílem vybudování výzkumných pracovišť to platí dvojnásob. Záměrem investora bylo vybudovat rozsáhlý polyfunkční komplex s užitnou plochou objektu přesahující 4000 m2, který bude svou koncepcí a nadčasovými technologiemi na evropské úrovni.

Zobrazit více