Naše případové studie a reference


Od roku 2006 jsme přijali odpovědnost za řadu skutečně zajímavých projektů. Usilovně se snažíme odlišit od společností, které pouze „přeprodávají“ jednotlivé komponenty, a dát svým zákazníkům tu nejlepší pre-sales i after-sales podporu. Jsme našim zákazníkům partnerem, který se o jejich IT postará od A po Z. Ať už se jedná o serverové technologie Supermicro, ASUS, ASRock Rack, TYAN či jiné serverové technologie, serverové a cloudové služby, správu IT, zakázkový vývoj software či implementaci ERP HELIOS iNuvio, jsme tou správnou volbou mnoha spokojených zákazníků jak v ČR, tak mimo ni. Ročně dodáme jednotky tisíc sestavených a zahořených serverů do osmdesáti zemí světa.

Považujeme se za odborníky s cennými zkušenostmi v oboru informačních technologií a z toho pro nás vyplývají i závazky, které pro naše zákazníky chceme vždy dodržet k jejich maximální spokojenosti.

Co nabízíme?

  • pomoc při návrhu konkrétního řešení na míru (pre-sales podpora)
  • profesionální realizaci včetně související technické podpory
  • široký výběr NBD záruk a servisních služeb
  • after-sales podpora
  • věrnostní programy a distributorské ceny pro stálé zákazníky
  • vysoce dostupné cloudové služby a provoz dedikovaných serverů
  • implementaci ERP HELIOS iNuvio
  • IT outsourcing a kompletní správu IT
  • Zakázkový vývoj software a webů

Níže si vám dovolujeme představit některé z našich dlouhodobě spokojených zákazníků. Nyní už je to jen na vás, neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více o společnosti ANAFRA.

Jak zákazníkovi šetříme peníze za spotřebu elektrické energie

Se zákazníkem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti dodávky serverového hardware. S výstavbou vlastního datacentra, splňujícího TIER 3 specifikaci, jsme oslovili naše stávající zákazníky s možností využití housingu za zvýhodněnou cenu přímo u nás. Pro naše zákazníky jsme s dodavateli el. energie vyjednali velmi výhodné ceny — el. energie je přeci jen velmi významná část ceny za housing a garance ceny po celý rok 2022 je velkou přidanou hodnotou. 

Zobrazit více

Dodávka specializovaných serverů — Fyzikální ústav AV ČR, ELI Beamlines

ELI Beamlines v Dolních Břežanech je nejdražší výzkumné středisko v Česku. Takřka přesně tři roky od zahájení stavby v něm začíná vědecký výzkum. Vznik ELI (tedy Extreme Light Infrastructure) bude stát zhruba 6,8 miliardy korun, klíčovou součástí bude nejintenzivnější laser na světě.

Zobrazit více

Serverovna - MFF UK

V listopadu 2015 společnost ANAFRA předala Univerzitě Karlově celkem 22 serverů v osmi různých konfiguracích. Jednalo se velmi rozmanité konfigurace zahrnujících především deset serverů 1U koncepce, osazených jedním i dvěma procesory, SSD disky, 128GB RAM a SFP+ konektivitou.

Zobrazit více

HVFree.net — Zakázka

Společnost Hvfree.net patří k největším poskytovatelům internetu přes wi-fi přístupové body v Rožnově pod Radhoštěm a okolí. Působení na trhu této společnosti se datuje již od roku 2004, kdy byla založena jako nezisková organizace s ideou co největšího rozšíření rychlého internetu i do hůře přístupných oblastí.

Zobrazit více

Serverovna na klíč

Provoz každého soudobého projektu vyžaduje masivní podporu informačních technologií. U projektu s cílem vybudování výzkumných pracovišť to platí dvojnásob. Záměrem investora bylo vybudovat rozsáhlý polyfunkční komplex s užitnou plochou objektu přesahující 4000 m2, který bude svou koncepcí a nadčasovými technologiemi na evropské úrovni.

Zobrazit více