Ve světě moderních technologií není jednoduché se v široké nabídce všech těch výrobců vyznat, a pro sortiment Supermicra to platí dvojnásob. Jistě si řeknete – potřeboval bych někoho, na koho se můžu obrátit, někoho, kdo je v dané problematice kovaný a kdo je schopen mi poradit i se složitými detaily.

My z našeho obchodního týmu vám naprosto rozumíme. Dali jsme dohromady drobný seznam, proč na přímo kontaktovat svého specialistu.

  1. Náš specialista je zkušený a poskytne Vám plnou pre-sales podporu – pomůže Vám rozuzlit všechny ty chytáky, na které byste mohli narazit, ověří Vám kompatibilitu jednotlivých dílů a zajistí vždy tu nejlepší dostupnost od více než deseti z našich "core" dodavatelů. A co je nejdůležitější – pomůže Vám nezapomenout objednat často opomínané komponenty.
  2. Náš specialista je tu pro Vás. Rád se s Vámi osobně sejde a pomůže Vám rozplánovat další projekt. Od malého serveru po kompletní CEPH řešení. Vždy vám poradí, jakým směrem se dát a jaké kroky podniknout k dokončení i toho nejsložitějšího projektu. V případě, že máte vizi jak na to a máte zhruba vybrané komponenty - specialista odhalí potenciální nedostatky dané konfigurace. Váš obchodník pochopí vaše potřeby, dokáže se sžít s vašimi potřebami a porozumí vám. Osobní vztah se zákazníkem je to, na co my, ANAFRA, cílíme v prvé řadě. Máme o Vás zájem a nenecháme vás tápat. Vaše dotazy nezůstanou viset na zákaznické lince.
  3. Vždy má přehled o dostupnosti a naskladnění komponent a je to ta správná osoba, které se zeptat na stav expedic a vašich zakázek. Váš obchodník je schopný nabídnout individuální cenu. Denně bojujeme s cenami konkurence - a co je důležité - jsme o krok před ní.

Jsme tady pro vás, ať už se jedná o drobnost či velký projekt. Jsme vždy k dispozici a rádi Vám poradíme telefonicky, e-mailem, nebo se s Vámi rádi sejdeme osobně.

Kontakt na naše obchodníky naleznete ZDE.