Supermicro vyrostlo ze start-upové společnosti v Silicon Valley na multimiliardový korporát a dostalo se na žebříček Fortune 1000. Založení společnosti jakožto dodavatele předních enterprise řešení pro serverová a datová centra stále vykazuje pozoruhodný a konzistentní růst již čtvrt století. Za posledních 10 let Supermicro dosáhlo šestinásobného růstu v obratu a od založení vykazovalo zisk.

Od založení v San Jose v roce 1993 razilo Supermicro řešení, která míří na snížení emisí a chrání životní prostředí. Umístění v srdci Silicon Valley dává Supermicru možnost navrhovat a vyrábět vůdčí serverové a storage produkty se skvělým výkonem, kvalitou a bleskovým přijetím na trh. Díky iniciativě "We Keep IT Green®" dodává datacentrové technologie o maximální hustotě, optimalizaci a energetické výnosnosti, ale navrhuje i řešení, která šetří elektrickou spotřebu a redukuje e-odpad, zatímco šetří zákazníkovy finance a maximalizuje TCO (Total Cost to the Environment) - volně přeloženo jako Celkový dluh životnímu prostředí. Nejmodernější inovace Supermicra dává zákazníkům nejen výhodu na poli konkurence, ale i po ekologické stránce.

"Za posledních pár desetiletí si Supermicro vybudovalo extrémně silný základ pro rychlý rozvoj a růst a očekáváme, že budeme nadále krok napřed díky svým inovativním řešením." Řekl Charles Liang, ředitel a CEO Supermicra. "Tím, jak svět přechází na 5G a firmy používají čím dál tím více umělé inteligence, strojového učení a cloudových aplikací, žádá si průmysl více a kvalitnější řešení s velkým nárokem na výpočty, zejména v datacentrech. V Supermicru nás Green Computing vede k technologickému pokroku a růstu byznysu."

S více než dvěma miliardami dolarů v obratech a pětinásobném růstu v posledních šesti letech je Supermicro nejrychleji rostoucí IT firma na světě a osmnáctá nejrychleji rostoucí firma celkově podle žebříčku Fortune Magazínu. Je také členem Fortune 1000 – 1000 největších amerických korporací.

Supermicro je světový lídr ve vysoce výkonných a výnosných serverových technologiích a inovacích. Vyvíjíme a poskytujeme "green computing" od A do Z pro datová centra, cloudové výpočty, firemní IT, big data aplikace, HPC a embedded obor. Naše řešení se rozléhají od kompletních serverů a úložišť, blade a workstation řešení po kompletně sestavené racky, síťová zařízení, software pro management serverů a technickou podporu a služby. Našim zákazníkům nabízíme vysoký stupeň flexibility a přizpůsobitelnosti. Věříme, že nejširší pole serverových konfigurací, ze kterého si zákazník může vybrat optimální řešení, které vyhovuje jejich výpočetním potřebám je pro zákazníka nejlepší volba. Naše serverové systémy, podsystémy a příslušenství jsou architektonicky navrhnuty tak, aby poskytovaly spolehlivost, kvalitu a škálovatelnost na vysoké úrovni.

Naše operace řídíme zejména z našeho sídla v Kalifornii a dceřinných společností v Nizozemí a Taiwanu. Naše serverová řešení prodáváme skrz kombinaci distributorů včetně resellerů a systémových integrátorů. Společnost ANAFRA má veliké privilegium být jedním z těchto systémových integrátorů.

Své operace Supermicro započalo roku 1993 a od té doby vždy vykazovalo zisk.

A my Supermicru přejeme vše nejlepší, mnoho budoucích úspěchů a děkujeme jim za spolupráci a kvalitní produkty.