Supermicro serverySestavte si serverovou sestavu Supermicro přesně dle svých potřeb, představ a přání. Pokud potřebujete se sestavením vlastní serverové sestavy poradit, neváhejte se na nás obrátit.


Super Servers

Polohotové servery dodávané se základní deskou, backplane a kabeláží předinstalovanými od výrobce - stačí nakonfigurovat disky, operační paměť a procesor/y. Super Servery nabízí špičkový poměr ceny a výkonu, nekompromisní kontrolu kvality a nejkvalitnější komponenty a materiály na trhu.

Zobrazit více


A+ Servers

Supermicro serverová řešení založená na AMD EPYC architektuře umožňující dosažení nové úrovně optimalizovaného výkonu za ceny, kterým se konkurenčí řešení nemohou ani přiblížit. Podporují vysokou propustnost, nízkou dobu odezvy, hot-swap NVMe úložiště a až 4TB DDR4 RAM.

Zobrazit více


WIO Servers

WIO servery nabízí širokou škálu I/O možností pro maximální přizpůsobitelnost možností úložiště a konektivity - rovněž nabízí atraktivní cenové výhody a ochranu investice. Supermicro WIO SuperServery jsou optimalizovány pro běžné využití, ERP/MRP a aplikace týkající se zabezpečení sítě.

Zobrazit více


SuperStorage

Supermicro SuperStorage nabízí širokou škálu možností optimalizovaných pro ukládání velkého množství dat, od NVMe systému s nízkou odezvou po JBOD a JBOF systémy designované pro ekonomické ukládání velkých objemů dat.

Zobrazit více


SuperWorkstations

Servery v tradičním 4U tower provedení jsou designovány pro umístění mimo tradiční racky, ať už na pracovní stoly profesionálů, nebo do míst, kde pro tradiční racky není místo. Supermicro Workstation jsou postaveny pro maximální grafický výkon – jak už renderování, úpravu obrázkových souborů, nebo vědecké a technické záležitosti.

Zobrazit více


Blade Servers

Blade servery nabízí maximální hustotu, cenovou dostupnost, sníženou cenu správy, nižší využití energie a vysokou škálovatelnost, navíc ve většině případů snižují celkovou cenu pořízení systémů. Na rozdíl od tradičních serverů se blade servery neukládají do racků, ale do speciálních Blade boxů, které se následně celé dají nasadit do racků.

Zobrazit více


GPU-Optimized Server Solutions

GPU optimalizovaná řešení od Supermicro umožňují sestavení serverů s nepřekonatelným grafickým výkonem – ať už těžíte kryptoměny, renderujete vysokonákladové filmy, pracujete se špičkovými radarovými systémy nebo potřebujete počítat komplexní rovnice, GPU servery jsou řešením pro Vás.

Zobrazit více


MicroCloud Solutions

Modulární MicroCloud řešení poskytuje vysokou hustotu, vysoký výkon, vysokou efektivitu a cenovou dostupnost nutnou pro infrastrukturu cloudu. Je možné integrovat až 24 sytémových serverů (nodů) do kompaktního 3U chassis, které je jen 60cm hluboké. Microcloud řešení jsou optimalizované pro poskytovatele cloudových služeb, web hosting, HPC, datacentra virtualizaci a datové farmy.

Zobrazit více


Twin Family

Supermicro Twin architektura podporuje až 24 DIMM na každý node, což přináší maximální výkon pro nejpokročilejší serverové platformy v HPC/data centrech, cloudu a na firemních IT trzích. Tyto výkonné servery přináší optimální průtok vzduchu pro energeticky efektivní chlazení, jednoduchou údržbu a vysokou dostupnost.

Zobrazit více


Ultra Servers

Supermicro Ultra SuperServery jsou kompletní, výrobcem sestavená řešení designovaná pro maximální výkon, flexibilitu, škálovatelnost a servisovatelnost pro náročné IT prostředí. Tyto servery disponují Intel UltraPath Interconnect a Cross Bar technologiemi, což jim umožňuje přímou komunikaci mezi dvěma CPU ve dvou socketech a dramaticky snižuje dobu odezvy.

Zobrazit více