ChassisSupermicro chassis, case, nebo také skříně, se vyznačují kvalitním tepelným designem, díky kterému zchladíte své servery na maximum. Serverové case Supermicro si díky konstrukčním výhodám rychle zajistily pozici světového lídra v konstrukci šasi.


1U Chassis

1U Supermicro chassis jsou vhodné pro dosažené nejvyšší hustoty plnohodnotných rackových serverů při zachování dostačujících chladících schopností a kompatibility s většinou hardware. Kompaktní rozměry 1U serverů rovněž umožňují jednoduchý přenos z místa na místo.

Zobrazit více


2U Chassis

2U Supermicro chassis jsou vhodné pro širokou škálu tradičních rackových aplikací. Střední velikost umožňuje instalaci větších, výkonnějších komponent a více disků, zároveň vyšší hustotu zaplnění racku oproti velkým 4U chassis.

Zobrazit více


3U Chassis

3U Supermicro chassis jsou vhodné pro širokou škálu tradičních rackových aplikací. Střední velikost umožňuje instalaci větších, výkonnějších komponent a více disků, zároveň vyšší hustotu zaplnění racku oproti velkým 4U chassis.

Zobrazit více


4U/Tower Chassis

4U nebo Tower chassis se velikostí vyrovnají tradičním počítačovým case, vyrábí se jak v rack kompatibilních tak i klasických stolních verzích. 4U chassis jsou ideální pro využití v aplikacích, kde prostor není problémem a jsou tak schopny nabízet lepší chladící schopnosti a větší prostor pro rozšíření než alternativní řešení.

Zobrazit více


Mid-Tower

Chassis ve stylu tradiční PC case střední velikosti, ideální pro aplikace mimo rackové skříně, na stoly zaměstnanců, nebo pro umístění mimo dohled. Jejich velikost umožňuje instalaci široké škály nekompromisních komponentů, které jsou schopny doručit maximální výkon.

Zobrazit více


Mini-Tower

Chassis ve stylu tradiční PC case menší velikosti, ideální pro aplikace mimo rackové skříně, na stoly zaměstnanců, nebo pro umístění mimo dohled. Jejich velikost umožňuje instalaci široké škály výkonných komponentů, které jsou schopny doručit maximální výkon, při nejmenší velikosti skříně.

Zobrazit více


Mini-ITX

Nové, tenké a prostor šetřící Mini-ITX box chassis je designováno pro vysoký výkon s optimálním rozptylováním tepla pomocí bočních větracích děr. Toto alternativní chassis řešení je ideální pro širokou řadu integrovaných aplikací.

Zobrazit více