ProcesoryProcesory, jinak také CPU, jsou mozkem každého domácího počítače, stejně tak i serveru. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem vhodného procesoru, obraťte se s důvěrou na naše odborníky.


AMD EPYC SP3

AMD EPYC procesory, určené pro aplikace všech typů – včetně použití v datacentrech, se výkonem vyrovnají nejvýkonnějším procesorům od společnosti Intel. Jsou postavené na nejnovější mikroarchitektuře společnosti AMD s názvem ZEN, která využívá nových výrobních procesů k docílení maximálního výkonu za příznivé ceny.

Zobrazit více


Intel 1151

Socket LGA 1151, jinak také H4 podporuje Intel Xeon® procesory řady Skylake, Kaby Lake a Coffee Lake, které jsou ideální pro širokou škálu výkonově náročných, síťově optimalizovaných a IoT připravených aplikací.

Zobrazit více


Intel 2011

Procesory pro socket LGA 2011, nebo také socket R, podporují špičkovou technologii QPI, která umožňuje spojení dvou procesorů s minimální dobou odezvy – rovněž podporují moderní DDR4 RAM. Patří zde jak tradiční Intel Core® desktopové procesory, tak i Intel Xeon® serverové procesory.

Zobrazit více


Intel 2066

Procesory pro socket LGA 2066, jinak také nazýván socket R4, podporují DDR4 ECC RDIMM/LRDIMM paměti. Mezi tyto procesory patří řady Skylake-X, Kaby Lake-X a Cascade Lake-X.

Zobrazit více


Intel 3647

Procesory pro moderní socket LGA 3467 podporují 6 kanálový paměťový ovladač, 3D XPoint DIMM paměti, Intel Ultra Path Interconnect umožňující spolejní více procesorů s minimální dobou odezvy a 100G Omni-Path Interconnect. Mezi tyto procesory patří řady Xeon Phi x200, Xeon Phi 72x5, Skylake-EX a Skylake-SP.

Zobrazit více