ŘadičePřídavné komponenty do serverů, které jsou schopny ovládat interní hardware – například RAID řadiče pro pevné disky a SSD, nebo cache moduly, které jsou schopny dynamicky pohybovat s daty mezi RAM a cache pamětí a další. Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte kontaktovat náš tým profesionálů.


Supermicro

Řadiče od společnosti Supermicro – RAID řadiče, řadiče pro připojení různého typu hardware (například M.2 disků), ethernet řadiče a další.

Zobrazit více


Broadcom

Řadiče od společnosti Broadcom - SAS a SATA RAID řadiče pro SSD a pevné disky s možností zakoupení baterií pro prevenci ztráty dat v případě výpadku proudu.

Zobrazit více


Adaptec

Řadiče od společnosti Adaptec – SAS a SATA RAID řadiče pro SSD a pevné disky s možností zakoupení baterií pro prevenci ztráty dat v případě výpadku proudu.

Zobrazit více


Areca

Řadiče od společnosti Areca – RAM Cache řadiče pro umožnění dynamického pohybu dat mezi RAM a Cache, záložní flash moduly schopné uchovat cache data v paměti v případě výpadku proudu, záložní moduly s baterií, RAID řadiče a externí RAID pole, řadiče s procesory a další.

Další předností je podpora SNMP trapů, které řadič zasílá v "lidsky" čitelné podobě a podpora SNMP MIB tree pro vyčítání logovaných údajů pomocí nástrojů třetích stran - Nagios.

Zobrazit více