RAMNabízíme operační paměti všech typů — jak serverové paměti, tak RAM do tradičních desktopových počítačů nebo notebooků. Dále u nás najdete certifikované RAM do serverů od výrobců DELL, HP, Lenovo a IBM. Pokud si nevíte rady, neváhejte se obrátit na jednoho z našich kvalifikovaných specialistů — rádi Vám pomůžeme.


R-DIMM

Registrované (také nazývané bufferované) paměťové moduly nabízí rychlou dobu odezvy a sníženou spotřebu energie oproti alternativám, jsou vhodné do konfigurací s nižšími nároky na kapacitu RAM.

Zobrazit více


LR-DIMM

Paměťové moduly se sníženým nákladem (load reduced) umožňují konfigurace s mnohem vyšší kapacitou oproti R-DIMM - jsou vhodné do sestav, kde doba odezvy a spotřeba energie nejsou prioritou.

Zobrazit více


SO-DIMM

SO-DIMM jsou kompaktní moduly RAM určené primárně do laptopů a kompaktních zařízení, například Mini-ITX sestav.

Zobrazit více


U-DIMM

U-DIMM (neregistrovaná paměť, nebo také unbuffered) je typ modulů RAM, který se používá primárně v desktopových počítačích a laptopech, jsou ekonomicky dostupnější za cenu absence ECC.

Zobrazit více


Fujitsu kompatibilní

Paměťové moduly kompatibilní se serverovými sestavami společnosti Fujitsu. Využívají se zejména v systémech Fujitsu Primergy.

Zobrazit více


Dell kompatibilní

Paměťové moduly kompatibilní se serverovými sestavami společnosti Dell. Tyto paměti fungují s celou škálou systémů Dell, za zmínku však stojí zejména sestavy Precision, Workstation a Optiplex.

Zobrazit více


HP kompatibilní

Paměťové moduly kompatibilní se serverovými sestavami společnosti HP. Mezi podporované sestavy patří převážně systémy HP ProLiant, Synergy a Apollo.

Zobrazit více