Kariéra


Country Sales Manager pro Polsko (IT)

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií Supermicro, ASUS a ASRock, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Country Sales Manager pro Polsko. Máš rád výzvy a jen tak se nezalekneš? Jsi seniorní obchodník nebo nadšený junior? Polsko Ti je blízké? Tak máme pro Tebe pracovní příležitost!

Zobrazit více

Sales Representative B2B

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a jediný systémový integrátor profesionálních serverových technologií Supermicro v České republice, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B. Máme připravený plán, jak z Tebe v krátké době udělat plnohodnotného člena našeho týmu!

Zobrazit více

Projektový/á manažer/ka SW

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Projektový/á manažer/ka.

Zobrazit více

Marketingový/á analytik/čka

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Marketingový/á analytik/čka.

Zobrazit více

Systémový Administrátor

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Systémový Administrátor. Jestli máš pořádek v kabelech a chuť se dále rozvíjet a učit, jsi pro nás ten pravý!

Zobrazit více

Nadšenec do IT – parttime (dlouhodobá brigáda)

Společnost ANAFRA,  systémový integrátor profesionálních serverových technologií Supermicro v České republice, hledá nového kolegu na obchodní oddělení.

Zobrazit více