Kariéra


Systémový Administrátor

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií,hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Systémový Administrátor. Jestli máš pořádek vkabelech a chuť se dále rozvíjet a učit, jsi pro nás ten pravý!

Zobrazit více

Junior ERP konzultant

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Junior ERP konzultant.

Zajímáš se o záludnosti ERP světa? Máš sice minimum zkušeností, ale o to větší nadšení a chuť se uplatnit? Skvělé, přidej se mezi nás, protože co neumíš, Tě rádi naučíme!

Zobrazit více

Konzultant ERP systému

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Konzultant ERP systému.

Láká Tě rozvoj IS, jehož prostřednictvím budeš rozvíjet další podnikání nás či našich klientů? Pokud ano, ANAFRA je pro Tebe ideální volba!

Zobrazit více

Sales Representative B2B – enterprise hardware

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware. Jsi-li geek milující obchod, máme pro Tebe pracovní příležitost.

Zobrazit více

Sales Representant B2B pro Polsko (IT) – Bielsko-Biala

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware.

Jsi seniorní obchodník nebo nadšený junior? Polsko Ti je blízké? Tak máme pro Tebe pracovní příležitost!

Zobrazit více

Junior Sales Representative B2B – enterprise hardware (Trnava SK)

Spoločnosť ANAFRA, prevádzkovateľ vlastnej cloudovej infraštruktúry a systémový integrátor profesionálnych serverových technológií, hľadá nového kolegu na pozícii Junior Sales Representative B2B – enterprise hardware. 

Bije tvoje srdce pre obchod, ale nestihol si ešte nazbierať roky pracovných skúseností? Nevadí, máme pripravený plán, ako z teba v krátkom čase urobíme plnohodnotného člena nášho tímu! 

Zobrazit více

Senior Sales Representative B2B – enterprise hardware (Trnava SK)

Spoločnosť ANAFRA, prevádzkovateľ vlastnej cloudovej infraštruktúry a systémový integrátor profesionálnych serverových technológií, hľadá nového kolegu na pozícii Senior Sales Representative B2B – enterprise hardware. Ak si geek milujúci obchod, máme pre Teba pracovnú príležitosť. 

Zobrazit více

Návrhár serverového HW (Trnava SK)

Spoločnosť ANAFRA, prevádzkovateľ vlastnej cloudovej infraštruktúry a systémový integrátor profesionálnych serverových technológií, hľadá nového kolegu na pozícii Návrhár serverového HW. 

Chceš pracovať s najzaujímavejším serverovým hardvérom na trhu? Zvyšuje ti tep predstava, že ti každá novinka prejde čoskoro rukami? Áno? Tak si na rovnakej vlne ako my a máme pre Teba pracovnú príležitosť! 

Zobrazit více