Kariéra


Sales Representative B2B – enterprise hardware

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware. Jsi-li geek milující obchod, máme pro Tebe pracovní příležitost.

Zobrazit více

Konzultant ERP systému

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Konzultant ERP systému.Láká Tě rozvoj IS, jehož prostřednictvím budeš rozvíjet další podnikání nás či našich klientů?  Jestli ano, tak patříš mezi nás!

Zobrazit více

Team Leader IT

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Team Leader IT. Miluješ IT a dokážeš vést tým systémových administrátorů, vývojářů a technické podpory? Jestli ano, jsi pro nás ten pravý!

Zobrazit více

Návrhář serverového HW

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nadaného kolegu s vášní pro počítačový hardware na pozici Návrhář serverového HW. Chceš pracovat s nejzajímavějším serverovým hardwarem na trhu? Zvyšuje ti tep představa, že ti každá novinka projde brzo rukama? Ano? Tak jsi na stejné vlně jako my a máme pro Tebe pracovní příležitost

Zobrazit více

Obchodní a projektový/á manažer/ka SW

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Obchodní a projektový/á manažer/ka SW.

Zobrazit více

Systémový Administrátor

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Systémový Administrátor. Jestli máš pořádek v kabelech a chuť se dále rozvíjet a učit, jsi pro nás ten pravý!

Zobrazit více

Nadšenec do IT – parttime (dlouhodobá brigáda)

Společnost ANAFRA,  systémový integrátor profesionálních serverových technologií Supermicro v České republice, hledá nového kolegu na obchodní oddělení.

Zobrazit více