Kariéra


Začni kariéru v IT (Junior SQL developer)

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Junior SQL Developer.

Máš po škole nebo si jen tak programuješ doma, protože Tě to baví a chceš se do toho pořádně ponořit a nabrat zkušenosti? Láká Tě programování? Pokud ano, ANAFRA je pro Tebe ideální volba!

Zobrazit více

Junior ERP konzultant

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Junior ERP konzultant.

Zajímáš se o záludnosti ERP světa? Máš sice minimum zkušeností, ale o to větší nadšení a chuť se uplatnit? Skvělé, přidej se mezi nás, protože co neumíš, Tě rádi naučíme!

Zobrazit více

Nákupčí

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Nákupčí. Miluješ nakupování, komunikaci na všechny strany a plnění věcí v termínu? Skvělé, tak přesně Tebe hledáme do našeho týmu!

Zobrazit více

SQL Developer

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici SQL Developer.

Chceš dostat prostor pro využití vlastních zkušeností a realizaci svých nápadů, pojď nám ukázat, jak na to a rozvíjej s námi správu databází a databázových aplikací.

Zobrazit více

Konzultant ERP systému

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Konzultant ERP systému.

Láká Tě rozvoj IS, jehož prostřednictvím budeš rozvíjet další podnikání nás či našich klientů? Pokud ano, ANAFRA je pro Tebe ideální volba!

Zobrazit více

Sales Representative B2B – enterprise hardware

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware. Jsi-li geek milující obchod, máme pro Tebe pracovní příležitost.

Zobrazit více

Sales Representant B2B pro Polsko (IT) – Bielsko-Biala

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware.

Jsi seniorní obchodník nebo nadšený junior? Polsko Ti je blízké? Tak máme pro Tebe pracovní příležitost!

Zobrazit více

Systémový Administrátor

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Systémový Administrátor. Jestli máš pořádek v kabelech a chuť se dále rozvíjet a učit, jsi pro nás ten pravý!

Zobrazit více