Kariéra


Sales Representative B2B – enterprise hardware

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware. Jsi-li geek milující obchod, máme pro Tebe pracovní příležitost.

Zobrazit více

Z výroby do IT (Konzultant ERP systému)

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Konzultant ERP systému (výrobní prostředí).

Máš zkušenost s výrobními nebo logistickými procesy? Chceš změnu, kde uplatníš své odborné zkušenosti a práce bude plná zajímavých novinek, dynamická a různorodá? Chceš se podílet na rozvoji systému Helios Inuvio? Tak pojď k nám! A pokud o systému Helios slyšíš poprvé, nevadí, rádi Tě práci v něm naučíme!

Zobrazit více

Obchodní referent

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Obchodní referent – enterprise hardware.

Baví Tě IT a rád komunikuješ? Tak pojď mezi nás, máme pro Tebe zajímavou pracovní příležitost.

Zobrazit více

Konzultant ERP systému

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Konzultant ERP systému.

Láká Tě rozvoj IS, jehož prostřednictvím budeš rozvíjet další podnikání nás či našich klientů? Pokud ano, ANAFRA je pro Tebe ideální volba!

Zobrazit více

Sales Representative B2B - cloud and IT services sales

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – cloud and IT services sales.

Jsi seniorní obchodník nebo nadšený junior? Skvělé a v obou případech máme pro Tebe zajímavou pracovní nabídku!

Zobrazit více

Sales Representant B2B pro Polsko (IT) - Katowice

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware.

Jsi seniorní obchodník nebo nadšený junior? Polsko Ti je blízké? Tak máme pro Tebe pracovní příležitost!

Zobrazit více

Systémový Administrátor

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Systémový Administrátor. Jestli máš pořádek v kabelech a chuť se dále rozvíjet a učit, jsi pro nás ten pravý!

Zobrazit více