Kariéra


Konzultant ERP systému

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Konzultant ERP systému.

Láká Tě rozvoj IS, jehož prostřednictvím budeš rozvíjet další podnikání nás či našich klientů?  Jestli ano, tak patříš mezi nás!

Zobrazit více

Junior ERP konzultant

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Junior ERP konzultant.

Zajímáš se o záludnosti ERP světa? Máš sice minimum zkušeností, ale o to větší nadšení a chuť se uplatnit? Skvělé, přidej se mezi nás, protože co neumíš, Tě rádi naučíme!

Zobrazit více

Sales Representative B2B – enterprise hardware

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware. Jsi-li geek milující obchod, máme pro Tebe pracovní příležitost.

Zobrazit více

Sales Representative B2B - cloud and IT services sales

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – cloud and IT services sales.

Jsi seniorní obchodník nebo nadšený junior? Skvělé a v obou případech máme pro Tebe zajímavou pracovní nabídku!

Zobrazit více

Sales Representant B2B pro Polsko (IT) - Katowice

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Sales Representative B2B – enterprise hardware.

Jsi seniorní obchodník nebo nadšený junior? Polsko Ti je blízké? Tak máme pro Tebe pracovní příležitost!

Zobrazit více

Nákupčí

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu na pozici Nákupčí. Miluješ nakupování, komunikaci na všechny strany a plnění věcí v termínu? Skvělé, tak přesně Tebe hledáme do našeho týmu!

Zobrazit více

Expediční pracovník/ce

Společnost ANAFRA, jediný systémový integrátor profesionálních serverových technologií Supermicro v České republice, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Expediční pracovník/ce.
Máš ráda/a ve věcech pořádek? Chceš práci, kde budeš moci uplatnit svou pečlivost, organizovanost a smysl pro detail? Tak nám to přijdi ukázat.

Zobrazit více

Systémový Administrátor

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní Cloud infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Systémový Administrátor. Jestli máš pořádek v kabelech a chuť se dále rozvíjet a učit, jsi pro nás ten pravý!

Zobrazit více

Návrhář serverového HW

Společnost ANAFRA, provozovatel vlastní cloudové infrastruktury a systémový integrátor profesionálních serverových technologií, hledá nadaného kolegu s vášní pro počítačový hardware na pozici Návrhář serverového HW. Chceš pracovat s nejzajímavějším serverovým hardwarem na trhu? Zvyšuje ti tep představa, že ti každá novinka projde brzo rukama? Ano? Tak jsi na stejné vlně jako my a máme pro Tebe pracovní příležitost

Zobrazit více