Naše případové studie a reference


Společnost ANAFRA za své více než 15 leté působení na tuzemském i zahraničním trhu zrealizovala velkou řadu skutečně zajímavých projektů. Usilovně se snažíme odlišit od společností, které pouze „přeprodávají“ jednotlivé komponenty od výrobce Supermicro, či jiné serverové technologie nebo služby třetích stran.

Považujeme se za odborníky s cennými zkušenostmi v oboru informačních technologií a z toho pro nás vyplývají i závazky, které pro Vás chceme vždy dodržet.

Nabízíme:

  • pomoc při návrhu konkrétního řešení na míru (pre-sales podpora)
  • profesionální realizaci včetně související technické podpory
  • široký výběr NBD záruk a servisních služeb
  • after-sales podpora
  • věrnostní programy a distributorské ceny pro stálé zákazníky

Věříme, že když dokážeme efektivně spolupracovat s mnoha našimi spokojenými partnery, zákazníky a institucemi, tak by taková spolupráce mohla být přínosná i právě pro Vás. Dovolujeme si Vám představit vybrané případové studie realizovaných projektů.

Dodávka specializovaných serverů — Fyzikální ústav AV ČR, ELI Beamlines

ELI Beamlines v Dolních Břežanech je nejdražší výzkumné středisko v Česku. Takřka přesně tři roky od zahájení stavby v něm začíná vědecký výzkum. Vznik ELI (tedy Extreme Light Infrastructure) bude stát zhruba 6,8 miliardy korun, klíčovou součástí bude nejintenzivnější laser na světě.

Zobrazit více

Serverovna - MFF UK

V listopadu 2015 společnost ANAFRA předala Univerzitě Karlově celkem 22 serverů v osmi různých konfiguracích. Jednalo se velmi rozmanité konfigurace zahrnujících především deset serverů 1U koncepce, osazených jedním i dvěma procesory, SSD disky, 128GB RAM a SFP+ konektivitou.

Zobrazit více

HVFree.net — Zakázka

Společnost Hvfree.net patří k největším poskytovatelům internetu přes wi-fi přístupové body v Rožnově pod Radhoštěm a okolí. Působení na trhu této společnosti se datuje již od roku 2004, kdy byla založena jako nezisková organizace s ideou co největšího rozšíření rychlého internetu i do hůře přístupných oblastí.

Zobrazit více

Serverovna na klíč

Provoz každého soudobého projektu vyžaduje masivní podporu informačních technologií. U projektu s cílem vybudování výzkumných pracovišť to platí dvojnásob. Záměrem investora bylo vybudovat rozsáhlý polyfunkční komplex s užitnou plochou objektu přesahující 4000 m2, který bude svou koncepcí a nadčasovými technologiemi na evropské úrovni.

Zobrazit více